Witamy na stronie KUBOTA.pl! Znajdą tu Państwo pełną gamę silników przemysłowych Kubota oraz ofertę serwisów silników, koparek i ładowarek. Silniki Kubota produkowane są od 1922 r. Od początku charakteryzują się zaawansowaną technologią dzięki czemu cieszą się doskonałą reputacją wśród klientów. Nasza aktualna oferta składa się z serii:

Silniki Kubota Seria SM

Silniki Kubota serii Super Mini to najbardziej kompaktowe, wielocylindrowe, chłodzone cieczą silniki Diesla. Seria Super Mini przeznaczona jest  różnych przemysłowych zastosowań. Od 25 lat seria ta wyznacza kierunek rozwoju rynku kompaktowych silników Diesla.
  Silniki Kubota Seria 00 V3

Silniki Kubota serii 00 to grupa największych i najmocniejszych silników w ofercie. Silniki tej serii spełniają normy emisji spalin EPA Interim Tier 4, które są najbardziej rygorystyczne w tej dziedzinie. Silniki te również spełniają normy Unii Europejskiej EU3A.
 

Silniki Kubota Seria 00 V7


Silniki Kubota serii 07 to całkowicie nowa koncepcja w konstrukcji silnika. Seria została opracowana do wielu zastosowań w różnych gałęziach przemysłu.Silniki Kubota Seria 05

Silniki Kubota serii 05 są uznanym liderem w swoim zakresie mocy. Silniki te, zarówno w wersji wolnossącej jak i doładowanej są niezastąpione i wykorzystywane przez czołowych producentów przemysłowych maszyn i urządzeń.

  Silniki Kubota Seria 03 M

Silniki Kubota serii 03 - M są przeznaczone do typowo przemysłowych zastosowań. Największe ich zalety to doskonałość wykonania i elastyczność przy zabudowie.
 

Silniki Kubota serii BG przeznaczone są do zastosowania w agregatach prądotwórczych na 1500 lub 1800 rpm. Zintegrowany regulator odśrodkowy umożliwia precyzyjną regulację prędkości obrotowe niezależnie od obciążenia silnika przy optymalnym zużyciu paliwa  i  utrzymanie głośności na minimalnym poziomie.