Aries Power Equipment Sp. z o. o. od 15 lat jest Dystrybutorem silników KUBOTA -  japońskiego producenta najwyższej klasy przemysłowych silników wysokoprężnych do maszyn i urządzeń. Nasze długoletnie doświadczenie daje gwarancję odpowiedniego dobrania silników do Państwa potrzeb.

Zapewniamy profesjonalny serwis oraz oryginalne części zamienne, co bezpośrednio przekłada się na jakość i wysoki poziom obsługi naszych klientów. Jednocześnie reprezentujemy W Polsce koncern HONDA Motor Co. Ltd. dostarczając najwyższej jakości sprzęt ogrodniczy, silniki, pompy, agregaty prądotwórcze oraz łodzie i silniki zaburtowe. Aries jest również przedstawicielem japońskich producentów pomp - Daishin oraz Matsusaka a także producenta maszyn budowlanych Hitachi Camino.

Naszą ofertę poszerzają europejscy producenci agregatów Europower z Belgii i Himoinsa z Hiszpanii, która jest jednym z największych na świecie producentów stacjonarnych agregatów prądotwórczych dużej mocy. Aby zapewnić naszym klientom satysfakcję z używania dystrybuowanych przez nas urządzeń oferujemy szeroką sieć punktów dealerskich i serwisowych.