Wiedza nabyta podczas szkoleń  i długoletnie doświadczenie gwarantują naszym klientom fachową pomoc. Jesteśmy serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym silników, minikoparek i ładowarek Kubota.. Służymy profesjonalną pomocą firmom współpracującym z nami jak i indywidualnym klientom.

Aries Power od wielu lat świadczy usługi serwisowe maszyn i silników KUBOTA. Wykonujemy naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne minikoparek, ładowarek i silników KUBOTA.  Naprawy wykonujemy w naszych oddziałach:
 

  • WARSZAWA - ARIES POWER EQUIPMENT, ul. Puławska 467,
    tel. (22) 894-08-90, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  • BRONISZE - ARIES POWER EQUIPMENT, ul. Poznańska 81A,
    tel. (22) 722-37-63, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Dla wygody naszych klientów posiadamy również serwis wyjazdowy, który wykona naprawę w miejscu uszkodzenia maszyny.

Pracownicy serwisu codziennie odpowiadają na wiele pytań związanych z  serwisem i eksploatacją urządzeń

Wiedzą zebraną podczas szkoleń u producenta oraz wieloletnim doświadczeniem dzielimy się podczas szkoleń organizowanych przez Aries z naszymi autoryzowanymi serwisami i firmami współpracującymi. Służymy pomocą w zakresie eksploatacji i serwisowania maszyn i silników KUBOTA. Stale podnosimy nasze umiejętności aby zapewnić naszym klientom maksymalnie szybki czas naprawy każdej usterki.

Jeśli masz problem ze swoim urządzeniem lub silnikiem Kubota, zapraszamy Cię do nas w godzinach 8:00-16:00 od poniedziałku do piątku